logo


Nabór do grupy początkującej

treningi zapaśnicze dla dzieci i dorosłych

szybko nauczysz się podstaw zapasów

staniesz się sprawniejszy

poprawisz siłę i wytrzymałość

Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc!


Dlaczego zapasy?

Naturalna sztuka walki

Zapasy uprawiane są od zarania dziejów. Walka polegająca na mocowaniu się jest naturalnym odruchem nie tylko u człowieka ale także u wielu zwierząt, np. u niedźwiedzi. Udoskonalane przez tysiące lat zapasy stały się podstawą wielu sztuk walki a także widowiskową dyscypliną sportu. Walka zapaśnicza pozwala w bezpieczny sposób wyłonić zwycięzcę pojedynku, który rozkładając przeciwnika na łopatki udowadnia swoją dominację.

Niesamowita sprawność

Zapasy to najbardziej ogólnorozwojowy sport na świecie! W zapasach bardzo ważna jest gibkość i sprawność, dlatego na zajęciach wykonuje się wiele ćwiczeń zwiększających ruchomość całego ciała.

Harmonijny rozwój wszystkich cech motorycznych

Zapaśnik musi być bardzo sprawny a jednocześnie silny, szybki i wytrzymały. Na naszych treningach będziesz mógł poprawić każdą z tych cech u siebie!

Dlaczego klub „Spartan”?

Nauka od podstaw

Nasze treningi przeznaczone są dla osób początkujących, które dotąd nie miały styczności ze sportem zapaśniczym lub chciały by poznać podstawy zapasów. Zajęcia będą też świetnym uzupełnieniem treningu innych sztuk i sportów walki.

Kameralne grupy do 10 osób

Dbamy o wysoki komfort ćwiczących, dlatego zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach liczących do 10 osób. Praca w niewielkich grupach pozwala prowadzącemu zajęcia przeznaczyć odpowiednio dużą część czasu na każdego ćwiczącego co przekłada się także na znacznie szybsze przyswajanie technik zapaśniczych.

Indywidualne podejście

Każdy trenujący w naszym klubie traktowany jest indywidualnie a program zajęć dostosowywany jest do możliwości każdego z uczestników zajęć.

Możesz do nas dołączyć w ciągu całego roku, ale nie czekaj - już dziś zadzwoń na 791 345 869 lub napisz na [email protected]